Naudoti vakuuminiai siurbliai

Vakuuminis siurblys Edwards/Mil‘s Evisa E150.R HV

Kaina – 3 200 EUR + PVM.

 

Vakuuminis siurblys Edwards/Mil‘s Evisa E150.R HV. Tepalinis. Pritaikytas pramonei ir gali dirbti 24/7. Siurblys yra naujas, turime sandėlyje.
Pumpavimo greitis 132 m3/h.
Vakuumas 0.06 mbar.
Variklis – trifazis 3.0 kW.
Suteikiama 18 mėnesių garantija. Išrašomos sąskaitos. Pristatome nemokamai visoje Lietuvoje.

Vakuuminis siurblys Mil‘s Arica 41V

Kaina – 1 450 EUR + PVM.

 

Vakuuminis siurblys Mil‘s Arica 41V. Sauso tipo. Pritaikytas pramonei ir gali dirbti 24/7. Siurblys yra naujas, turime sandėlyje.
Pumpavimo greitis 40 m3/h.
Vakuumas 150 mbar.
Variklis – trifazis 1.25 kW.
Suteikiama 18 mėnesių garantija. Išrašomos sąskaitos. Pristatome nemokamai visoje Lietuvoje.

Orapūtė FPZ SCL K07 TD MOR

Kaina – 2 750 EUR + PVM.

 

Orapūtė FPZ SCL K07 TD MOR. Pritaikyta pramonei ir gali dirbti 24/7. Pritaikymas – CNC staklės, vandenvalos įrengimai. Orapūtė yra nauja, turime sandėlyje.
Pumpavimo greitis 416 m3/h.
Vakuumas/Spaudimas -400/475 mbar.

Variklis – trifazis 7.5 kW.
Suteikiama 36 mėnesių garantija. Išrašomos sąskaitos. Pristatome nemokamai visoje Lietuvoje.

Neradai norimo siurblio? Susisiek.

Naudoti vakuuminiai siurbliai – kaip nenusipirkti katės maiše?

Kadangi vakuuminis siurblys nėra eilinis pirkinys, prieš įsigyjant reikėtų žinoti apie visas įmanomas galimybes sutaupyti. Viena iš tokių galimybių – naudoto vakuuminio siurblio pirkimas. Tačiau šis būdas nemažai daliai vartotojų yra sukūręs klaidingą įspūdį apie tai, jog, bet kuris mažai naudotas daiktas, įskaitant siurblį, bus kokybiškas ir tarnaus ilgai. Tai yra neteisinga nuostata, kuri gali privesti prie nekokybiškų daiktų pirkimo bei nuostolio. Nors naudotas vakuuminis siurblys gali būti geras pirkinys, reikia žinoti, kaip pirkti teisingai. Tą mes jums ir padėsime padaryti!

Kodėl gali būti verta pirkti naudotą vakuuminį siurblį?

Yra ne vienas faktorius, galintis paskatinti rinktis naudotą vakuuminį siurblį. Perkant iš Plenum, pirmiausia verta paminėti greitą pristatymą ir galimybę naudotis iškart. Mes klientams visada leidžiame pasitikrinti ir išbandyti siurblį. Taip visada galima realioje aplinkoje pamatyti, ar įrenginys yra pakankamai galingas, ar užteks srauto CNC stalui, kitoms reikmėms.

Dar vienas svarbus aspektas – matmenys ir dydis. Išbandant bus aišku, ar pavyks jį įtalpinti į konstrukciją, ar nekils sunkumų eksploatacijos metu.

Dėmesio verta ir baimė dėl naudoto siurblio ilgaamžiškumo. Plenum nori užtikrinti, kad visi parduodami įrenginiai yra patikrinti ir paruošti pardavimui, jų veikimas optimizuotas iš naujo. Pagal situaciją suteikiama garantija nuo 6 iki 12 mėnesių.

Finansinė pusė

Keletas bendrų patarimų, kurie padės sutaupyti pinigų ir nusipirkti gerą įrenginį:

• Ypač kada verslas jaunas ir trūksta finansų – naudota įranga gali būti idealus sprendimas.

• Reikėtų atsiriboti nuo labai senų siurblių. Bus sunku gauti dalis.

• Būtinai sužinokite siurblio techninę būklę, nes nežinodami galite įsivelti į nesibaigiančių gedimų virtinę.

• Įvertinkite ir energijos sąnaudas bei eksploatacijos kaštus.

• Nenuvertinkite gamintojo reputacijos ir suteikiamos garantijos.

Kokie atvejai turėtų atbaidyti nuo naudoto siurblio pirkimo?

Naudoto vakuuminio siurblio pirkimas gali būti labai finansiškai naudingas ir sėkmingas sprendimas. Svarbu, kad būtų perkama atsakingai ir įžvalgiai, o ne tik dėl to, kad sutaupyti bet kokia kaina.

Štai pavyzdžiui mūsų patirtys ir bendri statistiniai duomenys rodo, kad patikimo gamintojo su gera reputacija net ir naudotas produktas bus daug patikimesnis nei naujas, bet pigus, nepatikimo gamintojo įrenginys.

Nors negalima taip teigti apie visus gamintojus, tačiau labai daug lemia jų lokacija. Aplinkinė konkurencija rinkoje, didesnė reguliacija, aukštesni kokybės standartai skatina tokių šalių, kaip: Vokietija, Prancūzija, Japonija ir kt. gamintojus stengtis vis labiau ir siūlyti tik aukščiausios klasės produkciją. Technologinė pažanga žengia koja kojon su gamintojų siekiais ir taip sukuriami įspūdingi produktai.

Na, o štai Kinijoje, kur klesti masto ekonomija, gaminama dėl kiekio, vietinės gamybos siurbliai nebūna tokie patikimi. Vėlesni gedimai ne tik stabdys veiklą, bet ir reikalaus remontų, kurie per laiką gali kainuoti daug brangiau nei skirtumas tarp kiniško ir europietiško siurblio. O ir dalių kiniškiems įrengimams rasti sunku.

Dar vienas niuansas – rusiški siurbliai. Jiems sunku gauti dalių, o ir energijos sąnaudos iš rusiškų vakuuminių siurblių būna gerokai didesnės nei tos, kurias demonstruoja Europos Sąjungos ar Japonijos gamintojų produkcija.

Viską apibrėžus galima pasakyti du dalykus. Pirma – šioje srityje „skūpas“ mokės du kartus. Jeigu tikslas yra bet kokia kaina tik sutaupyti, gali būti, kad teks įsivelti į nesibaigiančių remontų maratoną. Visų antra – išbandymas ir naudoto siurblio tikrinimas. Jeigu tą įrenginį išbandysite, gausite patvirtinimą iš patikimų pardavėjų, jis tikrai bus naudingas ir ilgai tarnausiantis pirkinys!