Vakuumo siurblių remontas

vaakuminiai siurbliai

Vakuuminiai siurbliai yra labai sudėtingi techniniai įrengimai. Jie gali be sustojimo dirbti kelerius metus bei nekelti jokio galvos skausmo. Tačiau dėl susidėvėjimo, netinkamos priežiūros ar force majore reiškinių gali nutikti gedimai. Tų gedimų pasekmė – reikalingas vakuuminių siurblių remontas. Ši procedūra gali būti trumpa ir nesudėtinga, gali trukti nemažai laiko. Viskas priklauso nuo gedimo rūšies ir padarytos žalos.

Dažniausios gedimų priežastys

Nors siurblių remontas – pelninga paslauga, visgi klientų interesas yra negendantis ir kuo ilgaamžiškesnis siurblys. Tam, kad pavyktų tai pasiekti, reikia žinoti pagrindines gedimų priežastis. Dažniausia ir be konkurencijos opiausias gedimų „sukėlėja“ – netinkama priežiūra.

Ne laiku arba visai nekeičiami tepalai, filtrai, ignoruojamos aptarnavimo rekomendacijos. Visa tai neatneša problemų iškart, tačiau laikui bėgant susideda ir smogia staigiai, tačiau netikėtai. Na ir dėl to patiriami dideli nuostoliai, prarandamas laikas, sumažėja darbo apimtys arba net reikia galvoti apie naują siurblį. Nusidėvėjimas irgi aktuali bėda, tačiau jis yra savaime suprantamas. Kaip sakoma, prieš laiką vaistų nėra.

Taip pat dažnai pasitaiko ir dėl ambicingo klientų požiūrio arba pirkimo visiškai nepasitarus sugendantys siurbliai. Ką mes turime omenyje? Ogi tai, kad sauso tipo siurbliai taikomi abrazyvių terpių pumpavimui, na, o tarkime tepalinis siurblys naudojamas garų pilnai terpei perpumpuoti.

Tai tik keletas pavyzdžių.

Plenum – kokybiškas remontas ir atsakingas požiūris

Iškart galime ir norime jums pasiūlyti problemos(-ų) sprendimą(-us). Plenum siūlo vakuuminių siurblių remontą. Viskas vyksta labai paprastai ir sklandžiai. Jums reikia kreiptis į mus ir informuoti apie gedimą. Jeigu gedimas smulkus ir jo remontas nesudėtingas – galime atvykti į jūsų buveinę ar įstaigą ir remontą atliksime vietoje.

Tačiau geriausia, kad įranga patektų į mūsų dirbtuves. Ten atliksime nuodugnią diagnostiką ir pateiksime jums preliminarią darbų sąmatą, informuosime apie terminus. Tada jūs priimate sprendimą ir galima pradėti remontą.

Kodėl ne visus remontus atliekame pas jus? Ogi todėl, kad gali būti reikalinga stambiagabaritė ir delikati įranga, kuri nėra mobili. Dėl to siurbliai turėtų atvykti pas mus, kur yra visa technika ir patyrę meistrai.

Galbūt laikas keisti visą siurblį?

Jeigu siurblio remonto išlaidos priartėja prie tų, kurias patirtumėte pirkdami naują siurblį, remontuoti nebėra verta.

Yra ir remontinių komplektų, kurie gali padėti eliminuoti gedimą. Juos galime pagaminti pagal užsakymą, jeigu siurblys jau nebegaminamas arba nepavyksta rasti detalių. Tačiau dažnu atveju, kada gedimas yra labai rimtas, o problemos sprendimas – brangus (arba siurblys yra labai senas), pasiūlysime siurblį keisti į naują. Sugedusį siurblį galėsime nupirkti iš jūsų.

Mūsų suremontuoti siurbliai:

Suremontuotas ir perdažytas rusiškas AVZ siurblys

suremontuotas vaakuminis siurblys

Vandens žiedo remontas