Pneumatinių konvejerių sistemos

Pneumatinis konvejeris

 

Miltelių, granulių ir kietų medžiagų transportavimas yra subtilus gamybos proceso etapas. Tinkamos transportavimo sistemos naudojimas produktams transportuoti tarp skirtingų proceso mechanizmų gali pakeisti galutinio produkto kokybę. Pneumatinė konvejerio sistema yra saugiausias produktų transportavimo sprendimas ir vienintelis, galintis išvengti produkto užteršimo rizikos. Pneumatiniai konvejeriai naudojami įvairiose pramonės šakose ir jų naudojimas gali padidinti iki 30% mašinų, ant kurių jie sumontuoti, našumą ir efektyvumą. „Delfin“ gamina sukomplektuotus pneumatinius konvejerius su pakrovimo ir iškrovimo sistemomis visoms pramonės šakoms.

 

Pneumatinių konvejerių sistemos

 

Raskite geriausiai Jums tinkamą konvejerio sistemą

left

ELEKTRINIAI PNEUMATINIAI KONVEJERIAI

Skirti milteliams, granulėms ir kietosioms medžiagoms pernešti praskiestoje fazėje

right

PNEUMATINIAI KONVEJERIAI

Skirti milteliams, granulėms ir kietosioms medžiagoms pernešti tankioje fazėje

VAKUUMINIŲ KONVEJERIŲ SISTEMOS IŠVENGIA UŽTERŠIMO RIZIKOS

 

Pneumatinė miltelių transportavimo sistema veikia visiškai uždaroje sistemoje, kuri apsaugo gabenamą produktą nuo užteršimo, išsisklaidymo ir susimaišymo. Pneumatinių transportavimų sistemų atliekama užduotis užtikrina aukštesnę galutinių produktų kokybę.

 

PNEUMATINĖ VAKUUMINĖ KONVEJERIŲ SISTEMA LENGVAI ĮRENGIAMA IR MAŽOS PRIEŽIŪROS IŠLAIDOS

 

Nedideli pneumatinių konvejerių išmatavimai ir montavimui reikalingi lankstūs vamzdžiai leidžia iki minimumo sumažinti bendrus matmenis. Pneumatiniam konvejeriui, neturinčiam besidėvinčių komponentų, nereikia jokios priežiūros ir jį lengva valyti tarp panaudojimų.

 

SAUGI IR SVEIKA DARBO APLINKA

 

Granulių, grūdų ir miltų bei bet kokių kitų degių dulkių transportavimas gali kelti pavojų darbuotojams ir gamybos įmonėms. Naudojant Atex vardinius pneumatinius konvejerius neleidžiama medžiagai nutekėti, taip padidinant darbo aplinkos saugą ir higieną.