Siurblių remontiniai komplektai

Parduodame įvairius remontinius komplektus daugumai vakuuminių siurblių, randame sprendimus net jei siurblys jau seniai nebegaminamas, pritaikome detales, reikalui esant tiesiog pagaminame. Siųskite siurblio aprašymo lentelę, o mes padarysime visa kita.

 

Siurblių remontiniai komplektai, ką vertą žinoti?

Vakuuminių siurblių remontas yra labai specifiškas ir subtilus darbas. Kadangi tai yra gana sudėtingų mechanizmų visuma, be specifinių žinių remonto atlikti nepavyks. Tokių žinių turi tikrai ne kiekvienas, todėl dažnai įmonės technikui/ūkvedžiui arba meistrui gali tekti sukti galvą, kaip tą remontą atlikti. Esmė tokia, kad dažnai geriau darbą patikėti profesionalams, tačiau esant dideliam norui, lengvesnius darbus galima atlikti patiems. Štai dalykai, kuriuos verta žinoti apie siurblių remonto komplektus.

Kaip išsirinkti tinkamą siurblio remonto komplektą?

99,9 procentu atvejų klientai į mus kreipiasi tada, kai yra konkretus gedimas ar problema. Pagal ją randame konkretų sprendimą ir galime pasiūlyti atitinkamą vakuuminio siurblio remonto komplektą. Tam mums reikės siurblio aprašymo duomenų ir schemų.

Daugumai atvejų mes galime ir pagaminti sprendimą, kurio reikia. Tai aktualu tais atvejais, kada siurblys senas arba labai retas ir remonto įrangos nepavyksta rasti.

Remontuoti ar keisti?

Nors siurblių remontiniai komplektai gali išspręsti labai dideles problemas, tačiau jie nebūtinai yra raktas į sklandų tolesnį eksploatavimą. Jeigu gedimas didelis ir rimtas, o jo pašalinimas kainuotų per brangiai (kaštai artimi naujo siurblio įsigijimui), remontuoti neberekomenduojame. Aišku, tai daryti galima, tačiau ar tikrai verta?

Šiuo atveju mes jums turime ką pasiūlyti. Jeigu siurblys rimtai sugenda ir jis nebetinka eksploatavimui, galime pasiūlyti jį iš jūsų nupirkti. Siurblį išardysime ir kokybiškas dalis parduosime kitiems vartotojams, kuriems jų reikia. Jūsų nuostolis tada nebus toks didelis!

Ar verta apsiimti pačiam, ar prašyti profesionalo pagalbos?

Svarbus akcentas tiems, kurie labai mėgsta viską daryti, taisyti, konstruoti ir remontuoti patys. Nepamirškite, kad sava eiga „knebinėdami“ delikatų įrenginį galite ne tik jį pažeisti, tačiau ir netekti garantinio prekės aptarnavimo. Jeigu aptarnavimas jau nebetaikomas, pačius elementariausius siurblius suremontuoti įmanoma, jeigu gedimas nėra sudėtingas. Tačiau pasiruošimas šiam darbui užims laiko, o ir trukmė bus gerokai didesnė, nei dirbant profesionalui. Jeigu vis tiek esate užsidegę – galite bandyti, tik būkite atidūs!

Kas liečia modernių ir sudėtingesnių įrenginių remontą – vienareikšmiškai (čia sutinka ir ekspertai, ir gamintojai, ir mes patys) būtina sulaukti profesionalios pagalbos. Norint tinkamai remontuoti būtinos ir žinios, ir įranga, kainuojanti kelias dešimtis tūkstančių eurų. Keltuvus, analitines mašinas, kitą specializuotą ar kalibravimo įrangą ne tik nėra paprasta rasti, būtina praeiti apmokymus, jeigu norite žinoti kaip ja naudotis.

Vienkartinės nuomos kainos bus per didelės, kad remontas atsipirktų, o net ir ambicingiausias bandymas gali neatnešti jokios naudos ir siurblys liks sugedęs.

Kaštų prasme daug kas priklauso nuo to, kokio sunkumo mechanizmo konstrukcija, kokio rimtumo yra gedimas ir kiek laiko reikės jam pašalinti. Dažniausiai siurblių remontinis komplektas padės išspręsti dideles bėdas, tačiau gali pasitaikyti ir taip, kad teks užsakyti naują detalę. Kol ji bus pristatyta – truks. Būtent detalių parinkimas ir užsakymas ir kainuoja daugiausiai. Tai galioja tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu.